Dostawa i kontakt

DARMOWA DOSTAWA I PRÓBKI DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!

Dostawa i kontakt

OPCJE I KOSZTY DOSTAWY

Dostawa w sklepie internetowym esthederm.pl jest bezpłatna. Niezależnie do kwoty zamówienia i wyboru metody dostawy – Klient nie ponosi kosztów dostawy.

Możesz skorzystać z dostawy kurierem DPD pod wskazany adres lub wybrać jeden z punktów DPD Pickup.

Czas dostawy zamówienia wynosi około 5 dni roboczych.

Zamówienia dostarczamy wyłącznie na terenie Polski.


ZWROTY

Klient ma Prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wejścia w posiadanie zamówionych produktów.

Do zachowania tego terminu wystarczy przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed jego upływem za pośrednictwem poczty e-mail sklep.esthederm@pl.naos.com. Prosimy o podanie w oświadczeniu o odstąpieniu swoich personaliów oraz adresu, daty odbioru produktów oraz informacji o tym, że odstępują Państwo od umowy lub wypełnienie formularza odstąpienia.

Formularz odstąpienia od umowy/zwrotu dostępny jest TUTAJ.

Adres wysyłki zwrotów: ID Logistics, Hala NAOS, ul. Sosnowiec 15a, 95-010 Stryków,

Jak zwrócić produkt?

Wypełnij formularz zwrotu – dostępny TUTAJ

Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania formularza, dołącz do przesyłki odręcznie napisane pismo o odstąpieniu od umowy sprzedaży.

Wybierz sposób zwrotu i nadaj paczkę

Kurier lub zwrot w punkcie: https://rmp.dpdgroup.com/021/NAOS

  1. Jeśli wybierasz opcję zwrotu poprzez Kuriera – wypełnij formularz i podaj termin, w którym kurier ma zjawić się pod wskazanym adresem
  2. Jeśli wybierasz opcję zwrotu w punkcie – na paczkę naklej etykietę zwrotną, którą znajdziesz w swojej przesyłce i zanieś ją do wybranego punktu

Kiedy otrzymam środki ze zwrotu?

Po pozytywnej weryfikacji przesyłki środki otrzymasz tą samą drogą, którą opłacono zamówienie, w terminie do 14 dni roboczych.


REKLAMACJE

Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży możesz składać w dowolnej formie. Najprostszą metodą jest złożenie reklamacji za pośrednictwem formularza zamieszczonego na Stronie Internetowej Sklepu pod adresem: https://naos.com/pl/customer-care/ ze szczegółową instrukcją wysłania.

Klient ma Prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty wejścia w posiadanie zamówionych produktów.