Nasza historia => Esthederm.pl

Nasza historia

Jean Noël Thorel

Założyciel NAOS

Jean Noël Thorel, francuski farmaceuta i ekspert w dziedzinie biologii komórkowej, jest założycielem firmy NAOS oraz marek Institut Esthederm, Bioderma i Etat Pur.
Już w latach 70-tych stworzył wizję nowej generacji kosmetyków: produktów pielęgnacyjnych o specjalistycznych formułach zdolnych do interakcji z biologią skóry dla uzyskania trwałych rezultatów. W ten sposób stworzył innowacyjne produkty do opalania, które aktywowały melaninę, będącą naturalnym pigmentem ochronnym skóry.

NO SUN 100% krem ochronny z filtrami mineralnymi – wysoka ochrona przeciwsłoneczna

1980

100% filtrów mineralnych

Rewolucyjne rozwiązanie dla skóry nietolerującej lub uczulonej na słońce. Wyjątkowa formuła przepuszcza taką ilość promieni słonecznych, która umożliwia opalanie bez wywoływania reakcji alergicznych. Skóra w naturalny sposób przystosowuje się do przebywania na słońcu.

Delikatny preparat głęboko oczyszczający pory Osmoclean

1980

Oczyszczający krem do skóry twarzy

Delikatny krem złuszczający i maska wygładzająca to nasza propozycja oczyszczania skóry i przygotowania jej do pielęgnacji właściwej zgodnie z protokołem pielęgnacji Institut Esthederm.
To również produkty stosowane podczas każdego profesjonalnego zabiegu.

Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy BRONZE REPAIR

1986

Przeciwzmarszczkowy, brązujący krem do opalania

Bronze Impulse to krem do opalania, który optymalizuje opaleniznę i jednocześnie działa przeciwzmarszczkowo. Dzięki silnie nawilżającej konsystencji i atrakcyjnemu zapachowi zyskał miano “wakacyjnego kremu na dzień”, stając się jednym z najpopularniejszych produktów Esthederm.

Mgiełka Cellular Water - kultowa woda komórkowa

1999

Antyoksydacyjny, energetyzujący booster wzmacniający pielęgnację

Institut Esthederm stworzył wyjątkową wodę komórkową, która idealnie odpowiada na potrzeby skóry. Jej unikalne właściwości stymulują mechanizmy odpowiedzialne za młody wygląd skóry, ale też wzmacnia działanie wszystkich zabiegów pielęgnacyjnych Institut Esthederm. Nasza woda komórkowa to:

  • booster nawilżenia (kwas hialuronowy)
  • antyoksydant (zapobiega uszkodzeniom wywołanym przez wolne rodniki)
  • zastrzyk energii dla skóry (przyspiesza metabolizm i wspomaga produkcję energii w komórkach skóry)

Skoncentrowane serum Cellular Concentrate Fundamental Serum

2005

Serum, które udoskonala strukturę skóry

Skoncentrowane serum, które koryguje i przywraca równowagę komórkową oraz poprawia strukturę skóry, sprawiając, że staje się ona bardziej gładka i jednolita. Na dłużej.

Spray do twarzy i ciała BRONZE IMPULSE

2008

Spray do twarzy i ciała, który przygotowuje skórę przed opalaniem i przyspiesza powstawanie opalenizny.

Mleczko w spray, które przygotowuje skórę przed ekspozycją na słońce poprzez aktywację procesu pigmentacji i wzmania naturalny proces opalania. Chroni komórki przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA.

Photo Reverse - krem o bardzo wysokiej ochronie, zapobiegający powstawaniu przebarwień

2015

Ochronny krem zapobiegający powstawaniu przebarwień i rozjaśniający już istniejące

Krem o bardzo wysokiej ochronie UVB i UVA reguluje proces pigmentacji podczas przebywania na słońcu, stopniowo rozjaśniając skórę i korygując istniejące przebarwienia.

INTENSIVE HYALURONIC SERUM

2016

Intensywnie nawilżające serum z kwasem hialuronowym

Intensywnie nawilża i wypełnia dzięki połączeniu trzech form kwasu hialuronowego. Wygładza zmarszczki i błyskawicznie ujędrnia naskórek, zarówno na powierzchni, jak i w jego głębszych warstwach.

Krem Excellage

2019

Gęstość – Odżywienie – Blask

Krem, podobnie jak cała linia Excellage, oferuje globalną odpowiedź na starzenie się skóry stymulując komunikację komórkową. Głęboko odżywia i wzmacnia barierę ochronną, poprawia jędrność, wygładza mikrorzeźbę skóry, przywracając jej blask.