Kremy na słońce - inwestycja w skórę bez poparzeń i zmarszczek

DARMOWA DOSTAWA I PRÓBKI DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!

Kremy na słońce – inwestycja w skórę bez poparzeń i zmarszczek

Nieumiejętne opalanie się może prowadzić do powstawania podrażnień skóry, przebarwień oraz zmian nowotworowych. Z kolei brak słońca również nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ wpływa na samopoczucie, odporność i stan kości. Czy można opalać się bez narażania skóry na poparzenia i zmarszczki? Sprawdź!

Jak słońce wpływa na skórę?

Opalanie się w ostatnich latach jest mocno negowane, jednak nie należy zapominać o jego pozytywnych aspektach. Promienie słoneczne poprawiają samopoczucie, dodają energii, a także pomagają w syntezie witaminy D, która jest niezbędna do prawidłowego wzrostu kości, a także pozytywnie wpływa na układ immunologiczny.

Promieniowanie słoneczne niesie za sobą również konsekwencje, jak poparzenia, podrażnienia czy raki i nowotwory skóry. Jest głównym czynnikiem fotostarzenia się skóry. Opalanie prowadzi do degeneracji i uszkodzeń skóry. Brak jakiejkolwiek ochrony przeciwsłonecznej powoduje zmarszczki, przebarwienia, a także sprawia, że skóra staje się bardziej cienka i przesuszona.

Czy można się cieszyć ze słońca bez szkody dla skóry?

Doskonale wiemy, że wystawianie skóry na słońce sprawia wiele przyjemności, dlatego chcemy, aby każdy mógł cieszyć się nim, bez narażania swojego zdrowia. Nasza pielęgnacja przeciwsłoneczna została opracowana w taki sposób, aby do minimum zredukować ryzyko uszkodzenia komórek i nietolerancji skóry na promienie słoneczne. Dzięki temu skóra nie jest narażona na szybsze starzenie się. Zastanawiając się, jaki krem do opalania wybrać, warto wiedzieć, czy można uzyskać bezpieczną opaleniznę bez podrażnień.

Technologia Adaptasun wspomaga mechanizmy adaptacyjne skóry, stymuluje i wzmacnia naturalny proces opalania.

Nawilżający balsam do opalania skóry wrażliwej to jeden z produktów zawierających tą opatentowaną technologię. Nie tylko chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB, ale także przyspiesza proces pigmentacji skóry, zapewniając głębszą i trwalszą opaleniznę. Ponadto kosmetyk chroni przed fotostarzeniem. Skóra jest nawilżona, zmarszczki zostają zredukowane.

Ochrona przeciwsłoneczna dla wymagającej skóry

Czasem konieczne jest całkowite unikanie słońca. Wymaga tego skóra po zabiegach dermatologicznych, z bliznami czy z chorobami dermatologicznymi. Nie powinny się opalać także osoby, u których wywiad rodzinny w kierunku chorób nowotworowych skóry jest pozytywny. Niekorzystne działanie słońca można zaobserwować również u osób posiadających świeże tatuaże. W wyniku promieniowania może dojść do podrażnienia skóry, a z czasem blednięcia tatuażu. Dla wymagających osób, z nadreaktywną, wrażliwą skórą stworzyliśmy krem zawierający 100% filtrów mineralnych. Kosmetyk zawiera w swoim składzie składniki, które zwiększają tolerancję skóry na słońce.

 Ponadto chroni ją przed fotostarzeniem i wzmacnia procesy ochronne. Wykorzystana technologia Global Cellular Protection wzmacnia biologiczne mechanizmy ochronne skóry, działa antyoksydacyjnie i zwalcza główne czynniki odpowiedzialne za degradację struktur skóry. Dzięki temu zachowuje ona swój kapitał młodości na dłużej.

Jaki krem do opalania wybrać?

Zastanawiając się, jaki krem do opalania będzie najlepszy, pamiętaj, że SPF nie jest wystarczającym wskaźnikiem dotyczącym fotoprotekcji. SPF pozwala określić stopień ochrony przed promieniowaniem UVB, czyli tym odpowiedzialnym za powstawanie poparzeń skórnych. Wskaźnik ten chroni skórę od zewnątrz, ale co z ochroną od wewnątrz? 

Technologie zastosowane w naszych produktach skupiają się na uruchomieniu wewnętrznych mechanizmów ochronnych skóry. Dzięki nim skóra lepiej adaptuje się do kontaktu z promieniami słonecznymi. Po kontakcie z nimi nie jest zaczerwieniona, a na jej powierzchni nie pojawiają się zmiany barwnikowe. Zastanawiając się, jaki krem do opalania wybrać, należy wziąć pod uwagę nie tylko jego właściwości ochronne, ale również pielęgnacyjne. Odpowiedni krem do opalania dla skóry starzejącej się powinien wykazywać również działanie przeciwzmarszczkowe. Zadbaliśmy o to, a także wykorzystaliśmy technologie, które wygładzają skórę, rozświetlają ją, a także przedłużają efekt opalenizny.

Wybierz krem dla siebie

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ