Nasza filozofia

DARMOWA DOSTAWA I PRÓBKI DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!

Nasza filozofia

Twoja skóra żyje

Twoja skóra uwielbia światło słońca i świeżość wody. Naturalnie dostosowuje się do Twojego stylu życia. Od 1978 roku ESTHEDERM dba o zdrowie i piękno Twojej skóry, podtrzymując jej młody wygląd każdego dnia

Twoja skóra ma moc

Twoja skóra posiada naturalne zasoby i mechanizmy biologiczne, które pozwalają jej dynamicznie dostosowywać się do warunków zewnętrznych. Te zdolności mogą być reaktywowane w każdym wieku. Dlatego młody wygląd Twojej skóry możesz nie tylko podtrzymać, ale także wzmacniać.

Ekspert w młodości komórek

Podobnie jak tworzące ją komórki, Twoja skóra to “biologiczny ekosystem”, który pozostaje w ciągłej interakcji z otoczeniem. Twoja skóra wie, jak dostosować się do Twojego stylu życia, rytmu, zmian w środowisku zewnętrznym, światła słonecznego, czy warunków zewnętrznych.

Nasze naukowe podejście do pielęgnacji zakłada stałą i dynamiczną interakcję skóry ze środowiskiem zewnętrznym. Tzw. “ekobiologia” jest podejściem leżącym u podstaw wszystkich marek NAOS.

Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby pomóc każdej komórce Twojej skóry zachować zdrowie jak najdłużej, poprzez wzmocnienie jej naturalnych mechanizmów ochrony, regeneracji i dotlenienia.

Zachowaj piękno i młody wygląd skóry na dłużej

Piękna skóra jest wynikiem skuteczności stosowania specjalistycznych formuł produktów w połączeniu ze wskazówkami ekspertów. Nasze receptury i protokoły pielęgnacyjne łączą w sobie precyzję, skuteczność i komfort.

We współpracy z najlepszymi specjalistami w dziedzinie urody: kosmetologami, specjalistami od pielęgnacji twarzy i menedżerami SPA, zapewniamy luksusowy poziom wsparcia.

Spersonalizowane programy pielęgnacyjne w 4 krokach

" które uwzględniają cechy Twojej skóry i Twój styl życia"

Specjalistyczne formuły

których rezulttaty zostały potwierdzone klinicznie

Procedury pielęgnacyjne

oparte na naukowo potwierdzonej skuteczności
Darmowa dostawa
Porady ekspertów
Bezpieczna płatność
Darmowe próbki do każdego zamówienia