Program zdrowego starzenia się skóry

DARMOWA DOSTAWA I PRÓBKI DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!

Program zdrowego starzenia się skóry

Zakorzeniona w holistycznym podejściu do zdrowia i kosmetycznej pielęgnacji skóry: rutyna wykorzystująca wiedzę dermatologiczną najlepszych specjalistów w branży kosmetycznej, stworzona dla zdrowia i długowieczności Twojej skóry.

1. PRZYGOTOWANIE SKÓRY

Osmoclean Gentle Deep Pore Cleanser + Osmoclean Lightening Buffing Mask
Głęboko oczyszczający duet środków czyszczących i złuszczających, który przygotowuje skórę na kolejne etapy pielęgnacji skóry. Użyj niewielkiej ilości Osmoclean Gentle Deep Pore Cleanser i rozprowadź równomiernie na skórze, masując z minimalnym naciskiem okrężnymi ruchami, aż krem zgęstnieje i zrobi się biały. Następnie zastosuj maskę: Osmoclean Lightening Buffing Mask, aby usunąć martwe komórki skóry wraz z zanieczyszczeniami. Skóra jest promienna i świeża, gotowa na kolejne etapy.

2. REWITALIZACJA

Mgiełka Cellular Water Mist
Bogata w przeciwutleniacze woda komórkowa nawilża i łagodzi skórę. Spryskaj świeżo oczyszczoną skórę i delikatnie wklep w twarz przed serum bądź kremem lub rozpyl na gotowy makijaż.

3. ODMŁODZENIE

Zaawansowane serum Age Proteom
Intensywne serum, które zarówno regeneruje, jak i chroni system białkowy skóry, przywracając skórze młodzieńczy blask.
Używając pięciu kropli, rozpocznij aplikację, od liftingujących technik w okolicy łuków brwiowych, nakładaj na kontur twarzy, kończąc ruchami ujędrniającymi na szyi.

4. REEDUKACJA

Lift & Repair Cream lub Excellage Cream
Ostatni krok w Programie Zdrowego Starzenia się. Wybierz krem nawilżający najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb. Absolute Smoothing Cream podnosi, napina i definiuje kontur twarzy, a krem Excellage zapewnia gęstość, odżywienie i blask, pozostawiając skórę intensywnie i głęboko nawilżoną. Nakładaj na twarz i szyję.

PIĘKNE KORZYŚCI

Pierwsze serum długowieczności komórek jest ukierunkowane zarówno na korekcję, jak i profilaktykę. Działanie daje wyniki, które można zaobserwować już po miesiącu stosowania. Badania kliniczne potwierdzają niezwykłą intensywność redukcji wszystkich oznak starzenia, w tym zmarszczek i nierówności, zwiotczenia, utraty blasku i gęstości, jednocześnie nieustannie chroniąc proteom skóry przed potencjalnymi uszkodzeniami oksydacyjnymi.

Silnie ochronne serum, które zrewolucjonizuje spojrzenie na zdrowie i młodość Twojej skóry.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ