Nauka o słońcu

DARMOWA DOSTAWA I PRÓBKI DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!

Zaadaptuj skórę do słońca

 

Produkty do pielęgnacji przeciwsłonecznej Institut Esthederm pozwalają każdej skórze swobodnie cieszyć się słońcem. Z naszymi kosmetykami masz pewność, że (niezależnie od tego, czy opalasz skórę czy nie) nietolerancja skóry na słońce i uszkodzenia komórek, które prowadzą do szybszego starzenia się skóry są zredukowane do minimum.

SERIA POMARAŃCZOWA

Seria przeznaczona dla osób, które chcą się opalić, w zależności od natężenia słonecznego (dwa lub trzy słoneczka na opakowaniu)

SERIA BIAŁA

Przeznaczona dla skór z przebarwieniami, o jasnym fototypie, z nadwrażliwością lub alergią na słońce

KOSMETYKI AFTER SUN

Produkty przeznaczone do pielęgnacji po opalaniu (seria niebieska)

BALSAMY BRĄZUJĄCE

Produkty samoopalające, dające efekt skory muśniętej słońcem
f

KOSMETYKI DLA TYCH, KTORZY CHCĄ KORZYSTAĆ ZE SŁOŃCA

Produkty przeciwsłoneczne Institut Esthederm zapewniają skórze bardzo szeroką ochronę niezależnie od natężenia słonecznego, dzięki zastosowanym w nich technologiom i patentom:

1. Opatentowana technologia Global Cellular Protection

Promienie słoneczne mogą powodować zmiany komórkowe, pomimo stosowania filtrów UV. Ten opatentowany kompleks wzmacnia biologiczne mechanizmy ochronne skóry neutralizując wolne rodniki (poprzez działanie antyoksydacyjne) i zwalczając główne czynniki degradacji struktur skóry.

2. Technologia Adaptasun

Pigmentacja to proces, który chroni skórę przed słońcem. Nasza technologia wspomaga mechanizmy adaptacyjne skóry, stymuluje i wzmacnia naturalny proces opalania.

3. Opatentowana technologia Photo Reverse

Nadmierna ekspozycja na słońce może prowadzić do pojawienia się przebarwień.
Patent Adaptasun reguluje proces pigmentacji przeciwdziałając powstawaniu przebarwień i rozjaśniając już istniejące plamy pigmentacyjne.

SZTUKA OPALANIA OD 1978 ROKU

W 1978 r. kochający słońce założyciel marki Institut Esthederm Jean-Noël Thorel (biolog, farmaceuta) opracował zupełnie nowe podejście do ochrony przeciwsłonecznej, które było innowacyjne i sprzeczne z tradycyjnymi sposobami myślenia. Zgodnie z nim wszystkie rodzaje skóry mają prawo do korzystania ze słońca, niezależnie od tego czy chcemy się opalić, czy też nie.

Na tej podstawie Institut Esthederm opracował kluczowe zasady, którymi kieruje się tworząc formuły produktów przeciwsłonecznych.

Te zasady to:

 

KORZYSTAJ ZE SŁOŃCA – NIE OGRANICZAJ SIĘ

Marka Institut Esthederm została założona przez uwielbiającego się opalać Jean-Noël Thorel’a którego skóra źle reagowała na słońce. Było to punktem wyjścia do stworzenia wysokiej jakości fotoporotekcji i pierwszego produktu do pielęgnacji skóry nietolerującej słońca marki Institut Esthederm – Sun Intolerance.

PRZYSTOSUJ SKÓRĘ DO SŁOŃCA, NIE CHOWAJ JEJ PRZED NIM

Właściwa ilość słońca aktywuje niezwykły i naturalny proces opalania. Stymuluj samoobronę skóry: dostosuj się do słońca, zamiast nadmiernie chronić skórę.

KAŻDA SKÓRA POWINNA MÓC CIESZYĆ SIĘ SŁOŃCEM

Skóra może przystosować się do warunków słonecznych, zwiększyć odporność na promienie UV i poddać się opalaniu bez ograniczeń.

SKÓRA CHRONI SIĘ SAMA POPRZEZ OPALANIE

UV zwiększa produkcje melaniny, skóra staje się grubsza, stanowiąc barierę ochronną przed oparzeniami. W produktach z linii Sun Care Adaptasun („pomarańczowej”) stosujemy technologię Adaptasun, która optymalizuje proces pigmentacji i przyspiesza wytwarzanie melaniny.

OPALANIE NIE POSTARZA SKÓRY

Opatentowana technologia Global Cellular Protection (będąca podstawą produktów z linii Sun Care) ogranicza szkodliwe działanie wolnych rodników, optymalizuje ochronę komórkową i chroni przed fotostarzeniem.

SAM SPF NIE WYSTARCZY, JEST TO JEDYNIE FILTR CHRONIĄCY PRZED OPARZENIAMI

Wskaźnik SPF dotyczy tylko ochrony przed oparzeniami słonecznymi, nie mówi nam nic o zdolności kosmetyku do ochrony przed starzeniem. W związku z tym nasze produkty zostały wyposażone w patenty i technologie, które chronią skórę przed całym spektrum promieniowania słonecznego.

f f f f

Zajrzyj na nasz blog

Dowiedz się więcej o sztuce opalania wg Institut Esthederm. Odkryj pielęgnację dostosowaną do potrzeb swojej skóry!

Nasze artykuły:

  1. Program zdrowego starzenia się skóry >>
  2. Jak dobrać kosmetyki do swojego typu skóry? >>
  3. Czy można zwolnić jej starzenie się, stosując odpowiednie serum? >>
Darmowa dostawa
Porady ekspertów
Bezpieczna płatność
Darmowe próbki do każdego zamówienia