Nauka o komórkach

DARMOWA DOSTAWA I PRÓBKI DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!

Nauka o komórkach

Twoja skóra ma moc

Nasze podejście do starzenia się komórek skóry poparte badaniami w laboratoriach NAOS pozwala nam tworzyć produkty pielęgnacyjne, które wspierają i utrzymują piękny i młody wygląd skóry na dłużej.

Nasze zabiegi reaktywują i wzmacniają naturalne mechanizmy skóry, przywracając dynamiczną równowagę w komórkach aby zachować ich młodość.

Profesjonalna wiedza Institut Esthederm opiera się na ponad 70 międzynarodowych patentach, które odzwierciedlają nasze doświadczenie i unikalne formuły, zapewniające optymalną tolerancję i długotrwałą skuteczność.

Opatentowana technologia Cellular Water

Wyjątkowa formuła wody

Woda jest głównym składnikiem produktów kosmetycznych, dlatego jej jakość jest dla nas najważniejsza.

Institut Esthederm stworzył wodę o wyjątkowym działaniu. To aktywna woda, która odtwarza biologiczne właściwości wody naturalnie wystepującej w ludzkim organizmie: pH (kwasowość), stężenie soli mineralnych i odporność na utlenianie.
Woda ta optymalizuje funkcjonowanie komórek i zachowuje równowagę zdrowej skóry.

Nasza woda komórkowa zapewnia produktom Institut Esthederm doskonałe dopasowanie do komórek skóry:

  • odtwarza im naturalne środowisko, które odpowiada na potrzeby ich
  • stymuluje mechanizmy komórkowe, które zachowują młodość skóry
  • potencjał zdrowotny komórek zostaje zachowany. Wzmacnia się ich zdolność do walki z wiekiem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych

Technologia Repair

Technologia Repair leży u podstaw każdego produktu, który wspomaga utrzymanie młodego wyglądu skóry. Wspiera główne składniki skóry właściwej: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego oraz optymalizuje ich naturalną produkcję.

Technologia Lift

Zapewnia natychmiastowy efekt ujędrniający, dzięki synergicznemu połączeniu ekstraktu z czerwonych alg i polisacharydów owsa.

Opatentowana technologia Skin Balance System

Flora bakteryjna na powierzchni skóry i jej różnorodność jest niezbędna dla zachowania zdrowia skóry. Opatentowany kompleks Skin Balance System przyczynia się do jej zachowania.

Opatentowana technologia z kwasem hialuronowym

Ten opatentowany kompleks łączy różne wielkości i formy kwasu hialuronowego*, które nawilżają, wygładzają i “wypełniają” skórę, reaktywując naturalną produkcję kwasu hialuronowego.

*wysokocząsteczkowy, niskocząsteczkowy i kapsułowany.

Opatentowana technologia Aquaporine

Akwaporyny to białka, które są niezbędne do międzykomórkowej wymiany wody. Brak równowagi między nimi przyczynia się do odwodnienia skóry. Nasz opatentowany kompleks wspiera ich naturalną produkcję, aby usprawnić przepływ wody w skórze.

Opatentowana technologia Global Cellular Protection

Promienie słoneczne mogą powodować zmiany komórkowe, pomimo stosowania filtrów UV. Nasz opatentowany kompleks wzmacnia biologiczne mechanizmy ochronne skóry neutralizując wolne rodniki (antyoksydanty) i zwalczając główne czynniki degradacji struktur skóry.

Darmowa dostawa
Porady ekspertów
Bezpieczna płatność
Darmowe próbki do każdego zamówienia