Serum Age Proteom z mocnym wejściem na rynek! Nominacja w Vogue Polska Beauty Awards 2023 => Esthederm.pl

Serum Age Proteom z mocnym wejściem na rynek! Nominacja w Vogue Polska Beauty Awards 2023

Z wielką radością dzielimy się informacją o nominacji naszego nowego produktu, serum Age Proteom™, do prestiżowej nagrody Vogue Polska Beauty Awards 2023 w kategorii Zaawansowana technologia. To wyróżnienie to potwierdzenie naszej nieustającej pracy nad dostarczaniem najwyższej jakości kosmetyków, które przekraczają granice innowacji.

Vogue Polska Beauty Awards – plebiscyt kosmetyczny roku

Vogue Polska Beauty Awards to plebiscyt w którym redakcja “Vogue Polska” wybiera najlepsze kosmetyki w Polsce. Nominowani byli wybierani spośród setek produktów i zabiegów, z których jury złożone z najbardziej wpływowych ekspertów i osobistości z branży urody wyróżnia najlepszych z najlepszych. Nagroda jest symbolem najwyższej jakości, potwierdzonej przez “Vogue Polska”, a dla nas – ogromnym zaszczytem.

Vogue Polska Beauty Awards – Nominowane produkty w kategorii “Zaawansowana technologia”

Co sprawiło, że nasze Serum Age Proteom™ wyróżniono w kategorii Zaawansowana technologia? Przede wszystkim to wynik 40 lat badań naukowych efektem których jest odkrycie, które zmienia dotychczasowe patrzenie na temat starzenia się skóry. Nasz przełomowy produkt, inspirowany bakteriami ekstremofilnymi, skupia się na ochronie proteomu – sekret zdrowej skóry. Proteom, stanowiący drugi po wodzie składnik organizmu człowieka, pełni kluczowe funkcje w skórze. Właśnie białka, czyli proteom, odpowiadają za to „co naprawdę się dzieje” w ekspresji genów.

Najlepsze serum do codziennej pielęgnacji

Serum Age Proteom™ działa jak fizyczna tarcza dla Twojej skóry, chroniąc delikatne białka i pomagając im zachować funkcjonalność na dłużej. Nie tylko zapewnia silną aktywność antyoksydacyjną, ale również zwalcza starzenie u źródła. O tym jak należy stosować serum do pielęgnacji twarzy możesz dowiedzieć się z tego artykułu.
Badania potwierdzają skuteczność Serum Age Proteom™. Po 6 miesiącach stosowania, wyniki były oszałamiające – proces starzenia skóry był dwukrotnie wolniejszy! Użytkowniczki zauważyły znaczącą poprawę w zakresie blasku i gęstości skóry, redukcji drobnych zmarszczek, a także wyrównanie kolorytu skóry. Co więcej, zaawansowane serum Age Proteom™ dodatkowo zmniejsza utratę wody, pobudza produkcję kolagenu i elastyny, poprawia strukturę skóry aż o 90% i wzmacnia nawilżenie o 93%.

Czekamy z niecierpliwością na końcowe wyniki plebiscytu, a wszystkim markom nominowanym w konkursie Vogue Polska serdecznie gratulujemy!

***

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ