Spowolnij starzenie się skóry nawet w 28 dni

DARMOWA DOSTAWA I PRÓBKI DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!

Spowolnij starzenie się skóry nawet w 28 dni

Przełomowe serum wspomagające długowieczność komórek i zdrowie skóry

Stres, kontakt z zanieczyszczaniami i upływ czasu – to nieuniknione aspekty życia, które wpływają na zdrowie i dobry wygląd naszej skóry. Podczas gdy wiele zabiegów kosmetycznych ma na celu wygładzenie drobnych zmarszczek, ograniczenie hiperpigmentacji, utraty jędrności i braku blasku, przełomowe odkrycie profesora Miroslava Radmana w połączeniu z badaniami NAOS wykazały, że oznaki starzenia mogą być w rzeczywistości opóźnione i leczone u źródła – poprzez ochronę proteomu.

Zainspirowane ekstremofilnymi bakteriami i ich zdolnością do wytrzymywania trudnych, szkodliwych warunków, zaawansowane Serum Age Proteom™ ukierunkowane jest na ochronę białek.

W oparciu o to przełomowe okrycie, zaawansowane Serum Age Proteom™ działa synergicznie, aby wzmocnić i chronić delikatne białka tworzące proteom skóry. Jako fizyczna tarcza i wykazując działanie podobne do białek opiekuńczych (chaperon-like), zachowuje strukturę białek, pozwalając im zachować funkcjonalność przez długi czas. Dodatkowo wykazuje silną aktywność antyoksydacyjną, a dzięki tej pełnej ochronie Age Proteom™ Zaawansowane Serum jest w stanie chronić proteom skóry przed każdą formą stresu i zwalczać starzenie u źródła.

Niezwykłe rezultaty

W ciągu pierwszego miesiąca stosowania kobiety zauważyły znaczącą poprawę w zakresie blasku i gęstości skóry, redukcji drobnych zmarszczek, a ponad 90% użytkowniczek zauważyło, że koloryt ich skóry jest bardziej wyrównany. 87% kobiet stwierdziło, że skóra jest jędrniejsza i bardziej promienna, a 83% zauważyło, że drobne zmarszczki zostały wygładzone.

W trwającym 6 miesięcy badaniu klinicznym kobiety stosowały na połowie twarzy zaawansowane serum Age Proteom™, a na drugiej neutralny krem. Wyniki wykazały, że proces starzenia po stronie Age Proteom™ był dwukrotnie wolniejszy niż na stronie kontrolnej.

Zapewniając komórkom skóry najlepszą możliwą ochronę w walce ze starzeniem się, Age Proteom™ Zaawansowane Serum dodatkowo zmniejsza przez naskórkową utratę wody (TEWL), pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Dodatkowo poprawia strukturę skóry aż o 90% i wzmacnia nawilżenie o 93%. Serum redukuje drobne zmarszczki, poprawia jędrność i gęstość skóry, zmniejsza widoczność przebarwień, przywraca blask, zapewniając równomierny koloryt i bardziej młodzieńczy wygląd.

Udowodniona skuteczność

Skóra pozostaje w nieustannym cyklu regeneracji, co 28 dni następuje pełna wymiana komórek naskórka, co stanowi idealny czas, w którym można zaobserwować początkową siłę działania serum. Działając zarówno ochronnie na białka, jak i przeciwutleniająco, skóra jest lepiej przygotowana do samoistnej regeneracji i jednocześnie opóźniania powstawanie zmian związanych z wiekiem.

Serum Age Proteom™ jest niezrównane w walce z przedwczesnym starzeniem się skóry: redukuje zmarszczki, nierówności, przebarwienia, wiotkość i utratę gęstości.

Młodość komórek jest zachowana, proteom jest chroniony – serum zapewnia ukierunkowane działanie dla zachowania gładkiej, jędrnej i rozświetlonej skóry.

***

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ