Zaawansowane serum Age Proteom: rytuał, który rewolucjonizuje spojrzenie na zdrowie i młodość skóry

DARMOWA DOSTAWA I PRÓBKI DO KAŻDEGO ZAMÓWIENIA!

Zaawansowane serum Age Proteom: rytuał, który rewolucjonizuje spojrzenie na zdrowie i młodość skóry

Piękno to zdrowie, które możesz zobaczyć, dobre samopoczucie to zdrowie, które możesz poczuć. Jak zaawansowane Serum Age Proteom™ zmienia Twoją codzienną rutynę pielęgnacyjną w program zdrowego starzenia się?

Ponieważ produkcja kolagenu i elastyny zaczyna naturalnie spadać około 30 roku życia, działanie na pierwsze oznaki starzenia jest najważniejsze, aby zapobiegać dalszym widocznym zmianom na skórze. Nasza twarz odzwierciedla co się dzieje w naszym ciele, o czym myślimy i co czujemy. Nasz styl życia, codzienna rutyna, produkty, które wybieramy i praktyki, które stosujemy, wpływają na wygląd, zdrowie i odczucie naszej skóry.

Poza niwelowaniem widocznych oznak starzenia takich jak zmarszczki, nierówności w kolorycie skóry, utrata blasku, gęstości skóry i jędrności skóry Zaawansowane Serum Age Proteom™  wspiera również zdolność skóry do regeneracji i ochrony przed przyszłymi uszkodzeniami.

Jak zaawansowane Serum Age Proteom™ oddziałuje na skórę?

Zarówno regenerujące, jak i ochronne w działaniu, zaawansowane serum Age Proteom™ umożliwia przełomowy postęp w nauce o starzeniu się skóry i długowieczności komórek. Wykorzystując quasi-nieśmiertelne bakterie “ekstremofilne”, zdolne do wytrzymania ogromnego stresu oksydacyjnego, a także do leczenia własnych uszkodzeń, serum Age Proteom™ wspiera i chroni system białkowy skóry – istotny składnik odgrywający znacząca rolę w procesach starzenia się.

Badania kliniczne udowodniły, silniejsze niż tradycyjne działanie antyoksydacyjne, silniejsze niż koenzym Q10, glutation, witamina C i likopen. Serum Age Proteom™ daje nieporównywalnie wyższą ochronę przed wolnymi rodnikami, minimalizując wszystkie oznaki starzenia i opóźniając związane z wiekiem zmiany w skórze o ponad 55%.

Kiedy najlepiej zacząć stosowanie serum Age Proteom?

Zaawansowane serum Age Proteom™ można zacząć stosować w dowolnym momencie, w każdym wieku, o każdej porze roku – jest odpowiednim wyborem nawet dla najbardziej wrażliwej skóry i może być dodane do każdej stosowanej już rutyny bez ryzyka niepożądanych interakcji.

Jak włączyć zaawansowane Serum Age Proteom™ do mojej codziennej rutyny?

Podobnie jak w przypadku każdego serum, zaawansowane Serum Age Proteom™ najlepiej jest nakładać na oczyszczoną skórę, przed aplikacją kremów pielęgnacyjnych lub innych środków nawilżających.

KROK 1: Nałóż pięć kropli na dłoń. Opakowanie automatycznie napełnia się odpowiednią ilością serum.

KROK 2: UNIESIENIE I OTWARCIE OKA: Używając nasady dłoni, delikatnie naciśnij i przesuń dłonie powyżej kości oczodołu w kierunku linii włosów, podnosząc i otwierając obszar oka i czoła.

KROK 3: KSZTAŁTOWANIE I UNIESIENIE KONTURU TWARZY: Drugim i trzecim palcem każdej dłoni, rozprowadź serum od środka czoła z powrotem do linii włosów. Kontynuuj ten sam gest, zaczynając od każdej strony nosa i przesuwaj się po policzkach, kontynuując ten sam gest wzdłuż linii szczęki.

KROK 4: UNOSZENIE I UJĘDRNIANIE SZYI: Trzymając dłonie po obu stronach szyi, delikatnie naciskaj i przesuwaj dłonie od przodu do tyłu.

***

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ